E-SZKOŁA ZS3 nr 3

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Biblioteka Szkolna

Witamy na stronie biblioteki szkolnej Zespołu Szkół nr 3. Znajdziecie tutaj informacje na temat zbiorów biblioteki szkolnej i jej działalności.

Biblioteka szkolna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 14.00

Kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   

Multimedialne Centrum Informacji

Klub Świetlik

Rehabilitacja 25Plus

Statystyki

Odsłon artykułów:
3463331

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września jest obchodzony Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Święto zostało ogłoszone w 2001 r. z inicjatywy Polskiej Izby Książki. Dzień ten jest okazją, aby podkreślić ważną rolę czytania, by uświadomić w szczególności dzieciom i młodzieży dlaczego warto czytać. Czytanie na głos stymuluje rozwój, wzbogaca słownictwo, a przede wszystkim rozwija pamięć i wyobraźnię, poprawia koncentrację.

Dzięki czytaniu książek poznajemy otaczający świat, uczymy się analitycznego myślenia i rozumienia różnych poglądów. Uczniowie lepiej czytający osiągają lepsze wyniki w nauce. Zachęcamy uczniów i nauczycieli, aby włączyli się w akcję głośnego czytania. Prosimy o przesyłanie do biblioteki szkolnej ZS nr 3 zdjęć przedstawiających uczniów czytających lub słuchających. Najciekawsze zdjęcia zostaną umieszczone w Internecie.