E-SZKOŁA ZS3 nr 3

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Klub Świetlik

Rehabilitacja 25Plus

Statystyki

Odsłon artykułów:
3478234

Odwiedza nas 174 gości oraz 0 użytkowników.

Bal karnawałowy

width=W poprzednim tygodniu w ramach zajęć świetlicowych zorganizowaliśmy „Bal karnawałowy”. Uczniowie przebywający w tym czasie w świetlicy z entuzjazmem przyjęli propozycję organizacji balu. Po obejrzeniu prezentacji wyjaśniającej pojęcie „karnawał” i przedstawiającej najsłynniejsze karnawały, uczniowie ochoczo zabrali się do dekorowania sali i przygotowania masek karnawałowych. Kiedy wszystko było gotowe rozpoczęliśmy bal walcem Johanna Straussa „Walc cesarski”. Kolejna melodia „Jedzie pociąg” wciągnęła wszystkich do wesołej zabawy. W czasie przerw w tańcach uczniowie licznie brali udział w konkursach

Czytaj więcej...

Nasz sukces na konkursie międzyszkolnym!

width=Po raz pierwszy dzieci uczestniczące do świetlicy szkolnej wzięły udział w Międzyświetlicowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 9 stycznia. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach: kolędy śpiewano solo i grupowo. Dzieci pod kierunkiem p. Anny Łabędzkiej i Sylwii Dębskiej przygotowywały się do występu. Uczestnikami reprezentującymi naszą Szkołę byli przedstawiciele klasy 2/3a, w której wychowawcą jest p. J.Malec. Wśród naszych małych artystów nagrodzonych wyróżnieniem za występ znaleźli się:

Czytaj więcej...

Wiosna tuż, tuż...

Chociaż zima jeszcze nie zeszła z kalendarza, to w świetlicy pojawiła się już wiosna. Dzieci pod kierunkiem wychowawców wykonały pierwsze dekoracje wiosenne. Pokolorowały i powycinały kwiaty, następnie ozdobiły nimi świetlicowy płotek. Pomalowały również farbami kolorowanki, które zostały powieszone w galerii prac. Tak oto w świetlicy zrobiło się kolorowo i wiosennie.

Czytaj więcej...

Konkurs Mistrz pamięci "Memory"

W świetlicy szkolnej zakończył się konkurs Mistrza pamięci "Memory". Turniej ten cieszył się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych rozgrywek. Uczniowie rozwijali w nim pamięć i spostrzegawczość oraz uczyli się dobrych zasad rywalizacji. Zwycięzcą został Michał Dase z kl. 4a, II miejsce zdobył Gracjan Gospodarski z kl. 5b, III miejsce zajęła Wiktoria Bauer z kl. 2/3a.

Czytaj więcej...

Świetlica szkolna 2016-2017

Rozpoczęliśmy kolejny rok pracy świetlicy szkolnej. W pierwszych dniach pracy nauczyciele świetlicy samodzielnie wymienili wykładzinę podłogową w mniejszej sali, która przeznaczona jest na pomieszczenie wypoczynku i wyciszenia. Nowa miękka wykładzina bardzo poprawia walory użytkowe i estetyczne sali. W modernizację sali zaangażowała się większość nauczycieli świetlicy. Świetlica szkolna otwarta jest dla uczniów wszystkich typów szkół i przedszkola wchodzących w skład naszego zespołu.

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Świetlica ma nowe pomieszczenie!