3456669

Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

Zespół Szkół Nr 3 na II Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych „Hefajstos”

Już po raz II odbyła się Olimpiada Osób Niepełnosprawnych „Hefajstos” zorganizowana przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „EUROINTEGRACJA”. Po raz drugi również i Zespół Szkół Nr 3 wziął w niej udział. Naszą szkołę reprezentowało sześcioro zawodników, którzy na co dzień mają możliwość trenowania w UKS „Kreciki”- Olimpiady Specjalne.

Zawody na stadionie OSiR we Włocławku przebiegły w bardzo miłej atmosferze, dobrej zabawie oraz zdrowej rywalizacji. Uczniowie naszej szkoły uplasowali się na podium zdobywając bardzo przyzwoite miejsca. I tak: Michał Szmajdziak: w kat. 15 – 19 lat mężczyzn zajął: III miejsce w biegu na 100 m, II miejsce w skoku w dal, Justyna Witkowska w kat. 20 – 24 lata kobiet zajęła: I miejsce w biegu na 100 m, II miejsce w skoku w dal Aleksandra Wawrzyniak w kat. 15 – 19 lat kobiet zajęła: III miejsce w biegu na 100 m Dodatkowo, każdy uczestnik biorący udział w zawodach otrzymał symboliczny medal i drobny upominek, nie zabrakło też loterii fantowej, podczas której uczestnicy brali udział w losowaniu nagród rzeczowych. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową postawę, zaangażowanie i trud włożony w sportową walkę oraz gratulujemy wszystkim biorącym udział w Olimpiadzie, gdzie każdy uczestnik zmagał się i przełamywał swoje słabości.

Opiekunami grupy byli: Aneta Rypińska, Ewa Władysiak.