E-SZKOŁA ZS3 nr 3

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Wirtualne Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

LOKOMOTYWA - DZIEŃ DZIECKA 2020

Kocham Cię Mamo...

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Klub Świetlik

Rehabilitacja 25Plus

Statystyki

Odsłon artykułów:
3463291

Odwiedza nas 128 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Nauczyciela :)

Dzisiaj Dzień Edukacji Narodowej! z tej okazji przygotowaliśmy dla całej społeczności szkolnej film, a w nim i pewna zagadka... jesteśmy ciekawi, czy odgadniecie?

14 października 2020 r.

Komunikat

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice
 
Ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną w naszej szkole, po uzyskaniu pozytywnej opinii Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Włocławku oraz za zgodą Organu Prowadzącego informuję, iż 12 października 2020 r. (poniedziałek) wszystkie zajęcia (łącznie świetlicowe) odbywać się będą w formie kształcenia na odległość.
W zależności od ustaleń i okoliczności, które mogą zostać ujawnione w toku dalszego postępowania epidemiologicznego opinia PPIS może ulec zmianie.

Wspieramy Kampanię Społeczną 17 milionów!

My również przyłączamy się do Kampanii Społecznej #17milionów.  Wspieramy osoby z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Na zielono w Światowy Dzień Osób z MPD #17milionów #mpd #kampaniaspoleczna

Czytaj więcej...

Mamy nowy autobus!!!!

30 września 2020 roku Pan dr Marek Wojtkowski Prezydent Miasta Włocławek uroczyście przekazał naszej szkole 20-osobowy autobus specjalnie przystosowany do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym na wózkach inwalidzkich. Podczas uroczystości gościliśmy również Panią dr Barbarę Moraczewską Zastępcę Prezydenta Miasta Włocławek, Panią Agnieszkę Chmielewską Pełnomocnika Prezydenta ds. osób z niepełnosprawnościami i Pana Piotra Grudzińskiego Dyrektora MOPR.

Czytaj więcej...

"Jesteśmy siłaczami" nowy projekt w naszej szkole

Fundacja „Anwil dla Włocławka” po raz kolejny dofinansowuje projekt naszej szkoły po hasłem „JESTEŚMY SIŁACZAMI” w ramach programu grantowego „Budujemy mosty”. Miło nam poinformować, iż Zespół Szkół nr 3 we Włocławku otrzymał fundusze na zakup sprzętu sportowego, który zasili naszą nowo wybudowaną siłownię. Ze sprzętu będą korzystali wszyscy uczniowie w ramach lekcji wychowania fizycznego. Ponadto wykorzystując w/w sprzęt, w ramach grantu pt. „JESTEŚMY SIŁACZAMI”, będziemy prowadzić cykl zajęć dla naszych uczniów i ich bliskich. Zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz rehabilitantów, w terminie od października 2020 do lutego 2021. Szczegóły spotkań zostaną ustalone i przekazane zainteresowanym. Wszyscy chętni uczniowie i ich rodziny prosimy o kontakt z panem Tomaszem Bugdałem, panem Łukaszem Krutilem oraz panią Magdaleną Dębowską. Liczba uczestników jest ograniczona. Zapraszamy zainteresowanych.

Wznowiliśmy realizację projektu „Klubu Świetlik”

Od września wznowiliśmy realizację projektu „Klubu Świetlik”. Zajęcia w ramach projektu, będą odbywać się od poniedziałku do piątku popołudniami, poza planem zajęć szkolnych tak, aby uczestnicy w sposób aktywny mogli skorzystać z oferowanego wsparcia.
Dwudziestu uczestników będzie uczestniczyć w zajęciach filmowo-teatralnych, arteterapii z sensoplastyką, grach i zabawach, muzykoterapii, bezpieczeństwa i profilaktyki, a także w spotkaniach z psychologiem.
W ramach projektu realizowany będzie również coaching rówieśniczy, który pomorze w różnych sferach, m.in:

  • edukacyjnej - (pomoc w nauce) – uczniowie klas starszych pomagają młodszym kolegom w zrozumieniu materiału szkolnego;
  • działania o charakterze socjoterapeutycznym – (pomoc w zajęciach o charakterze socjoterapeutycznym) - promowaniu pozytywnych wzorców zachowań, wspieranie kolegów w pokonywaniu trudności w relacjach z innymi;
  • profilaktycznej (pomoc w akcjach profilaktycznych) – promowaniu zdrowego stylu życia, przeciwdziałanie uzależnieniom podczas akcji profilaktycznych;
  • mediacyjnej (pomoc w mediacjach) – rozwiązywaniu konfliktów rówieśniczych, w sytuacjach problemowych.

Czytaj więcej...

Zebrania z Rodzicami

Wizyta studyjna w Szkole Podstawowej Spinaker

Pod koniec sierpnia br pierwsza grupa nauczycieli wzięła udział w wizycie studyjnej w Szkole Podstawowej Spinaker w Grudziądzkim Centrum Edukacji AbAk  w Grudziądzu.  Podczas pobytu nauczyciele mogli się zapoznać ze specyfiką i wyposażeniem Ośrodka, obserwować zajęcia specjalistyczne oraz zastosowanie specjalistycznego sprzętu w praktyce. Wizyta jest uzupełnieniem wcześniej  realizowanych szkoleń, sprawdzeniem kompetencji alternatywnych metod komunikacji nabytych w czasie szkoleń w ramach projektu. Obecnie prowadzony jest nabór na kolejne wizyty studyjne dla rodziców i dzieci oraz nauczycieli. 

Organizacja Rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie! Szanowni Rodzice!

Zamieszczamy plan organizacji Rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego 2020/21.

Będą to spotkania z wychowawcami.
Dla bezpieczeństwa zmieniamy decyzję i prosimy o przybycie do szkoły w zakryciu ust i nosa (oprócz przedszkola, klas 1-4, 5b, 6b, 6c, 7b, 7cA, 7d, 8b, 8cA, 8dA, 8e i szkoły SPP), które będzie można zdjąć po zajęciu miejsca w sali lekcyjnej.

Pamiętajcie o zdezynfekowaniu rąk przy wejściu do szkoły!

Uwaga! Rodzice, w dniu rozpoczęcia roku będą mogli wejść wraz z dzieckiem na teren szkoły tylko w wyjątkowych sytuacjach zakrywając usta i nos.


Pod tym linkiem znajdują się szczegółowe przydziały dla każdej klasy na dzień jutrzejszy >> Kliknij tu <<

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie! 
W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem Nowego Roku Szkolnego 2020/21 i sytuacją epidemiczną w kraju, dyrektor Zespołu Szkół nr 3 we Włocławku zwraca się z prośbą, aby w ostatnich dniach wakacji podjąć działania w celu bezpiecznego powrotu uczniów do szkoły oraz zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się COVID-19 poprzez ograniczenie wyjazdów i kontaktów społecznych.
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 odbędzie się tradycyjnie 1 września 2020 roku.

Będą to spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.
  9.00 – przedszkole, klasy I i VIII SP, I BSIS i I SPP
  10.00 – klasy II, IV i V SP, II BSIS i II SPP
  11.00 – klasy III, VI i VII SP, III BSIS i III SPP
Wejście bramą przy przedszkolu – dzieci z przedszkola, młodzież BSIS i SPP
Wejście główne – uczniowie SP
Po wejściu do szkoły pamiętajcie o dezynfekcji rąk!
UWAGA! Rodzice mogą wejść wraz z dzieckiem na teren szkoły tylko w wyjątkowych sytuacjach zakrywając usta i nos.  
Do zobaczenia! 

  • 111
  • 112