E-SZKOŁA ZS3 nr 3

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Wirtualne Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

LOKOMOTYWA - DZIEŃ DZIECKA 2020

Kocham Cię Mamo...

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Klub Świetlik

Rehabilitacja 25Plus

Statystyki

Odsłon artykułów:
3463336

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

"Jesteśmy siłaczami" nowy projekt w naszej szkole

Fundacja „Anwil dla Włocławka” po raz kolejny dofinansowuje projekt naszej szkoły po hasłem „JESTEŚMY SIŁACZAMI” w ramach programu grantowego „Budujemy mosty”. Miło nam poinformować, iż Zespół Szkół nr 3 we Włocławku otrzymał fundusze na zakup sprzętu sportowego, który zasili naszą nowo wybudowaną siłownię. Ze sprzętu będą korzystali wszyscy uczniowie w ramach lekcji wychowania fizycznego. Ponadto wykorzystując w/w sprzęt, w ramach grantu pt. „JESTEŚMY SIŁACZAMI”, będziemy prowadzić cykl zajęć dla naszych uczniów i ich bliskich. Zajęcia prowadzone będą przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz rehabilitantów, w terminie od października 2020 do lutego 2021. Szczegóły spotkań zostaną ustalone i przekazane zainteresowanym. Wszyscy chętni uczniowie i ich rodziny prosimy o kontakt z panem Tomaszem Bugdałem, panem Łukaszem Krutilem oraz panią Magdaleną Dębowską. Liczba uczestników jest ograniczona. Zapraszamy zainteresowanych.