E-SZKOŁA ZS3 nr 3

Strefa Rodzica - dokumenty do pobrania

Statuty, regulaminy, procedury, zebrania, dzwonki itp... Więcej...

MENU OBIADOWE - stołówka szkolna

Wypożyczalnia rowerów trójkołowych i sprzętu rehabilitacyjnego

Regulamin, dokumenty, informacje... Więcej

Internat dla uczennic - POLECAMY!

Punkt konsultacyjny

Punkt konsultacyjny dla rodziców i nauczycieli. Więcej...

Jesteśmy na Facebook

Jesteśmy też tutaj!

Zespół Szkół Nr 3

ZSnr3 Zapoznaj się ze wszystkimi typami szkół, które wchodzą w skład naszej placówki.

Wsparcie

Nasz kanał na Youtube!

youtube

Ostatnio na Youtube

Wirtualne Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

LOKOMOTYWA - DZIEŃ DZIECKA 2020

Kocham Cię Mamo...

Branżowa Szkoła I Stopnia

Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Selfie z Flagą M

Pandemia

Nasi szkolni felinoterapeuci online ;)

Nauka zdalna - prace naszych uczniów

Radość najpiękniejszych lat w naszym wykonaniu

Klub Świetlik

Rehabilitacja 25Plus

Statystyki

Odsłon artykułów:
3213193

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Powiatowy Ośrodek Koordynacyjno-Rehabilitacyjno-Opiekuńczy

 

Po raz kolejny wróciliśmy z nagrodami!!!

Sukcesem zakończył się udział uczennic klasy III B ZSZ w Międzyszkolnym Konkursie Multimedialnym organizowanym przez Nadleśnictwo Włocławek. Spośród 40 nadesłanych prac laureatkami w kategorii szkół średnich zostały: Izabela Brzezińska -I m-ce oraz Agnieszka Zakrzewska II m-ce.

Czytaj więcej...

Zdrowo i smacznie- nasi kucharze potrafią gotować

Kucharz to zawód, który zawsze będzie potrzebny, bo przecież posiłki w postaci potraw są potrzebne człowiekowi do prawidłowego rozwoju i funkcjonowania organizmu. Nasi uczniowie uczą sie zawodu podczas praktyk w warsztatach szkolnych, ale nie tylko.

Czytaj więcej...

Rozstrzygnięcie konkursu geograficznego

Rozstrzygnięcie konkursu geograficznego Magdalena Balcerzak, Iwona Piątkowska Dnia 13 czerwca 2014r. rozstrzygnięty został konkurs geograficzny z ?Wiedzy o Polsce?. Celem konkursu było uporządkowanie i ugruntowanie wiedzy związanej z geografią naszego kraju. Zwycięzcom gratulujemy !!!

Czytaj więcej...

Pożegnanie absolwentów ZSZ

13 czerwca pożegnaliśmy kolejnych absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Podczas uroczystości panowała atmosfera wzruszenia, a w niejednym oku pojawiły się łzy. Te ostatnie chwile były podsumowaniem ich trzyletniej nauki, przypomnieniem sukcesów, radości i codziennego szkolnego życia.

Czytaj więcej...

To MY - OGRODNICY ze Szkoły Zawodowej!!!

Opanowaliśmy już niemal cały Włocławek. Plac Wolności, Plac Teatralny, ogród przy Pałacu Bursztynowym, tunele foliowe. A wszystko to w ramach praktyk zawodowych, jakie zapewniła nam szkoła. Siejemy, sadzimy, pielęgnujemy rośliny a przy tym dobrze się bawimy.

Czytaj więcej...

Pokaz stołu wielkanocnego

W dniu 16.04. 2014 r w holu głównym odbył się pokaz stołu wielkanocnego (sposobu dekoracji i nakrycia do wielkanocnego śniadania. Nauczyciele i uczniowie Szkoły Zawodowej przygotowali dekoracje oraz potrawę wielkanocną, która była dawniej na Kujawach podawana do wielkanocnego śniadania.

Czytaj więcej...

Szkolny konkurs "Ja to wiem"

W dniu 13 marca 2014r.odbył się szkolny konkurs ?Ja to wiem? dla uczniów ZSZ. Była to już IV edycja konkursu promującego wiedzę ogólną. Miał on na celu popularyzację i rozwijanie zainteresowań młodzieży oraz podejmowanie intelektualnych wyzwań.

Czytaj więcej...

Konkurs historyczny - II Wojna Światowa

W dniu 24 lutego 2014 r odbył się szkolny konkurs historyczny ? II Wojna Światowa. Celem konkursu było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań przeszłością, zachodzącymi w niej procesami i przemianami. Rozwijanie sprawności umysłowych oraz osobistych zainteresowań.

Czytaj więcej...

Uwaga! Termin próbnego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe

Dnia 25 lutego 2014r. o godz. 11:30 w sali gimnastycznej odbędzie się próbny egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe - część pisemna, dla wszystkich uczniów klas kończących i absolwentów, którzy złożyli deklarację.

Konkurs Matematyczny w ZSZ

W dniu 21 stycznia 2014r odbył się szkolny konkurs matematyczny. Celem organizacji tego przedsięwzięcia było: - rozwijanie zainteresowania matematyką wśród uczniów, - doskonalenie sprawności liczeniowej i logicznego myślenia, - wprowadzenie zdrowej rywalizacji wśród młodzieży.

Czytaj więcej...

Sukces uczniów ZSZ

W dniu 20 grudnia grupa uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczestniczyła w uroczystym wręczeniu nagród i wyróżnień w Nadleśnictwie Włocławek. W ramach działalności Szkolnego Klubu Ekologicznego "Nasza Ziemia" uczniowie pod kierunkiem pani Danuty Langi i pani Agnieszki Łukomskiej

Czytaj więcej...

Konkurs na Najlepszego Sprzedawcę

Dnia 3 grudnia 2013 odbył się konkurs szkolny ?Najlepszy Sprzedawca?. Osoby biorące udział w konkursie musiały wykazać się umiejętnością obsługi klienta zarówno po polsku jak i angielsku, kasy fiskalnej jak również elektronicznej wagi sklepowej.

Czytaj więcej...